آپارتمانی شیک با استفاده از کاغذدیواری

همانطور که مشاهده مي فرماييد کاغذ ديواري هاي گرافيکي اين خانه قديمي را تغيير و تحول بخشيده است. صاحب اين خانه براي تغيير دکوراسيون خانه اش، تکه هاي کاغذ ديواري را نگه داشته و در هر فضايي که لازم بوده استفاده کرده است. براي اينکه آپارتمانش را جذاب و شيک کند، براي هر اتاقي از کاغذ ديواريهاي مختلف استفاده کرده اما يک هماهنگي و همساني خاصي را بين اتاقها برقرار کرده است.

استفاده از يک سيني
آپارتماني شيک با استفاده از کاغذديواري
استفاده از کاغذ ديواري در اتاق نشيمن، به آن جذابيت خاصي مي بخشد. با استفاده از يک سيني قهوه اي تيره يک سطح قابل حمل براي آباژورتان درست کنيد. هر دو سطح سيني را کاغذ ديواري، بچسبانيد.

پوشاندن نقطه هايي که در معرض ديد نيستند

آپارتماني شيک با استفاده از کاغذديواري
کاغذ ديواري را مي توان در جاهايي که در معرض ديد نيستند نيز استفاده کرد مثلا داخل دراور يا داخل سايه بان آباژور. همانطور که مشاهده مي فرماييد استفاده از کاغذ ديواري سياه و سفيد در داخل آباژور به آن زيبايي خاصي بخشيده است. استفاده از رنگهاي خنثي براي آباژور در اتاق نشيمن، باعث روشن تر کردن اتاق نشيمن تان مي شود.

نشان دادن يک ديوار با استفاده از کاغذديواري
آپارتماني شيک با استفاده از کاغذديواري
استفاده از کاغذديواري هاي رنگ تيره براي ديوار، توجه افراد را جلب مي کند. استفاده از کاغذ ديواري رنگ تيره براي ديوارِ پشت سر کتابخانه يا کمد در اتاق نشيمن باعث ميشود اين وسايل کاملا نمايان شوند. کاغذ کردن يک ديوار يک انتخاب هوشمندانه است زيرا که هم تاثير بيشتري بر افراد گذاشته و هم کاغذ ديواري کمتري نياز دارد.

براي اينکه با استفاده از کاغذ ديواري نتايج بهتري حاصل کنيد نکات زير را بخوانيد:
چسبي براي کاغذ ديواري انتخاب کنيد که شفاف و روشن باشد.
زياد چسب نزنيد. استفاده از يک لايه چسب براي زير کاغذديواري بهترين کار است.
درزهاي کاغذديواري را به آرامي کنار هم قرار دهيد و هرگز روي هم نگذاريد.
از يک چاقوي تيز براي برش دادن کاغذ ديواري ها استفاده کنيد.
قبل از اينکه کاغذ ديواري را برش بزنيد مطمئن شويد که خشک است و چسب از زير کاغذ چکه نکند.
تکه هاي باقيمانده از کاغذ ديواري را براي تغيير دکوراسيون هاي بعدي نگه داريد.

رنگ و کاغذ کنيد
آپارتماني شيک با استفاده از کاغذديواري
هرگز همه ديوارهاي خانه تان را کاغذ ديواري نکنيد. درعوض، ديوارها را با رنگهاي متناسب و هماهنگ رنگ کنيد. براي تاثير بهتر، ابتدا ديوارها را رنگ کنيد سپس کاغذ کنيد تا از چکه کردن رنگ روي کاغذ ديواري جلوگيري شود.
از يک رنگ زمينه اي استفاده کنيد که جذاب باشد.

مقداري زرق و برق به خرج دهيد
آپارتماني شيک با استفاده از کاغذديواري
استفاده از کاغذ ديواري هايي با رنگ متاليک در ناهارخوري، زرق و برق خاصي به آنجا مي بخشد. استفاده از کاغذديواري براي اتاق ها آسان تر است چرا که مي توان بعد از مدتي آن را کند و از يک طرح ديگري استفاده کرد. کاغذ ديواري بهترين راه براي تغيير دکوراسيون اتاق هاست.

ايجاد فضايي روشن
آپارتماني شيک با استفاده از کاغذديواري
کاغذديواري حال و هواي خاصي به اتاق مي بخشد. همانطور که در تصوير مشاهده مي فرماييد صاحب اين خانه، براي آشپزخانه کاغذديواري با رنگ روشن و طرح گرافيکي انتخاب کرده و بلند ترين ديوار در آشپزخانه را کاغذديواري کرده است. استفاده از يک پس زمينه نارنجي براي آشپرخانه فضاي آن را روشن تر و بهتر کرده است همچنين استفاده از کاغذ ديواري با طرحهاي پرنده و ابري يک فضاي جالبي را خلق کرده است. چيدمان ساده اتاق باعث بيشتر به نظر رسيدن کاغذ ديواري ها مي شود.