اصولی برای دکوراسیون منزل با رنگ بنفش

طراحي دکوراسيون داخلي- به طور کلي بايد گفت که ترکيب رنگ زرد و بنفش به طور متعادل فضاي شورانگيز و جذابي را در طراحي داخلي خانه ايجاد مي‌کند .
بنفش تقريباً رنگي اسرارآميز است که بسياري از مردم علاقه فراواني به اين رنگ دارند. از رنگ روشن بنفش ياسي گرفته تا بنفش تيره مخملي همگي به فضاي خانه زيبايي و درخشندگي و جذابيت خاصي مي‌دهند.

_ با نگاه به ترکيب بندي رنگي زيباي يک گل زنبق بنفش که در ترکيب با رنگ سفيد و زرد آمده است مي‌توانيد براي طراحي داخلي زيباي اتاق و خانه خود بهره بگيريد.

_ اين رنگ به‌‌ همان اندازه‌اي که در تاريخ، پرآوازه بوده است در طبيعت نيز به‌‌ همان اندازه برجسته و پر اهميت است و مي‌توانيد از انواع ترکيبات رنگي بنفش که در طبيعت مي‌بينيد، براي طراحي جذاب دکوراسيون منزل خود بهره بگيريد.

_ شما مي‌توانيد از ترکيب رنگي گل‌هاي بنفش و زرد يا بنفش و صورتي همراه با برگ‌هاي سبز و شاخه‌هاي قهوه‌اي براي طراحي رنگ دکوراسيون داخلي خانه الهام بگيريد. مثلاً در مريم گلي مي‌توانيد ببينيد که رنگ بنفش تيره به چه زيبايي با سبز ترکيب شده. در گل زنبق هم بين رنگ سفيد و زرد و بنفش کنتراست (تضاد) بسيار زيبايي ايجاد شده است. يک کلم بنفش را از وسط ببريد و همين کار را با يک بادمجان انجام دهيد تا ترکيب ستايش برانگيز سفيد و بنفش داخل اين سبزيجات را ببينيد. تمام اين ترکيبات رنگي زيباي موجود در طبيعت مي‌تواند راهنماي شما در تزيين و طراحي دکور داخلي خانه باشد.

_ از آنجايي که بنفش ترکيبي از ? رنگ آبي و قرمز است، هم مي‌تواند به عنوان يک رنگ گرم و هم به عنوان رنگ سرد مورد استفاده قرار گيرد. رنگ بنفش و سايه‌اي از ارغواني (با ترکيب قرمز بيشتر) طرح آبي سرد را به طرحي گرم تبديل مي‌کند در حالي که استفاده بيشتر از رنگ آبي نيلي در ترکيب با نارنجي گرم در طراحي داخلي رنگ بنفش سردي را توليد مي‌کند.

_ به طور کلي بايد گفت که ترکيب رنگ زرد و بنفش به طور متعادل فضاي شورانگيز و جذابي را در طراحي داخلي خانه ايجاد مي‌کند. ترکيب انواع طيف‌هاي رنگ بنفش روشن و ياسي با کمي ارغواني تيره مي‌تواند فضاي آرامش بخش، عرفاني و عاشقانه‌اي را در يک اتاق خواب به وجود آورد. خود بنفش‌هاي خالص در برخي طراحي‌هاي مقتدرانه به کار مي‌روند.

_ طراحي دکوراسيوني که رنگ بنفش به کار رفته در آن بيشتر فضايي سرزنده و شاد را در خانه ايجاد مي‌کند ولي قبل از کاربرد آن در دکور خانه مطمئن شويد که به اين رنگ علاقه داريد و مي‌توانيد با آن زندگي کنيد اما با دانستن تاريخچه بنفش چطور ممکن است که دوست نداشته باشيد از اين رنگ در محيط زندگي و دکور خانه خود استفاده کنيد. سال‌ها است از پادشاهان گرفته تا قهرمانان جنگي و مردم عادي رنگ بنفش را نشانه اصالت، قدرت، روحانيت،‌گاه شهرت، پنهانکاري و رمز و راز مي‌دانستند.
گردآوري و تنظيم:گروه سبک زندگي پرشين پرشيا
 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی