ایجاد طرح بر روی وسایل منزل با استفاده از یک رل کاغذ دیواری

کاغذ ديواري هاي کهنه را دور نيندازيد وآنها را به شکل ديگري استفاده کنيد.طرح هاي خلاقانه ما را تنها با يک رل کاغذ ديواري يا حتي کمتر امتحان کنيد.
روي ميز
ميز را با 2لايه رنگ فلزي و بعد با يک لايه لعاب فلزي براي براق شدنش رنگ کنيد.صبر کنيد تا خشک شود.قسمتي از کاغذ ديواري قديميتان را به اندازه روي ميز ببريد.ميز را با چسب دکوپازي بپوشانيد و بعد کاغذها را روي آن جايگذاري کنيد ودوباره آن را باچند لايه چسب دکوپازي بپوشانيد(قبل از انجام مرحله بعدي اجازه بدهيد روکش خشک شود)

تزيين وسايل منزل
يک کتابخانه با در شيشه اي تنها با يک رل کاغذ ديواري به کابينت ظروف تبديل ميشود.بعد از برداشتن پايه ها ودرها،کتابخانه را بتونه کاري کنيد وبعد ان را رنگ کنيد. وقتي خشک شد سطح بيروني را با کاغذ ديواري تزئين کنيد و چرخ هاي کوچک را در انتهايش جايگذاري کنيد و درها را دوباره سر جايش قرار دهيد.

تزيين کمد لباس:

داخل کمد لباس را ميتوانيد با کاغذ ديواري هماهنگ با رنگ ديوار بپوشانيد و بعد گيره هاي آويز لباس را نصب کنيد . هماهنگي زيبايي ايجاد کنيد


ايجاد اثر جديد

براي ايجاد يک پانل يا پاراوان زيبا بدنه آنرا ميتوانيد خريداري کنيد و براي داخل آن از يک کاغذ ديواري هماهنگ با رنگ ديوار استفاده نماييد

تاج تخت را باکاغذ ديواري تزئين کنيد
با استفاده از کاغذ ديواري با طرح سنتي ميتوانيد تاج مسطح و صاف تخت را تزئين کنيد.کاغذ ديواري را به اندازه تاج تخت ببريد.آن را مطابق با دستورالعمل هاي گفته شده بچسبانيد.

تزئين کردن اتاق
تزيين وسايل منزل
يک کابينت دور انداختني با رنگ هاي رز صورتي و چسباندن کاغذ هاي گلدار به درون وبيرون آن دوباره قابل استفاده ميگردد.سخن ويراستار: با چسباندن قلاب هاي لباس و قلاب هاي فنجان به ديوار کابينت مي توانيد جواهراتتان را به طور سازماندهي شده نگهداري کنيد.
 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم