ایده هایی راحت و زیبا برای طراحی دکوراسیون پذیرایی

طراحي دکوراسيون داخلي- همه ما به خوبي از نقش مهم طراحي دکوراسيون داخلي در فضاهاي داخلي منزل مان آگاه هستيم. دکورسيون داخلي خانه ما نشان دهنده و معرف ما براي ديگران است و اين اهميت در بعضي از فضاها مانند اتاق پذيرايي نمود بيشتري پيدا ميکند، چرا که ما معمولا از مهمانان هايمان در اين فضا پذيرايي مي کنيم. پس بسيار مهم است تا دکوراسيون داخلي اين فضا زيبا، جذاب و منحصر به فرد باشد. در اين مطلب تصميم گرفته است تا به شما بگويد چگونه يک اتاق پذيرايي زيبا و منحصر به فرد داشته باشيد.

طراحي ساده دکوراسيون داخلي اتاق پذيرايي
اگر در خانه تان فضاي کافي در اختيار قرار داريد، مي توانيد گوشه اي از خانه را به يک اتاق پذيرايي خصوصي براي ميزباني از يک دوست براي چاي عصرانه تبديل کنيد. کافي است تا يک نيم ست زيبا به همراه يک ميز جلو مبلي منحصر به فرد تهيه کنيد و آن را در آرام ترين گوشه خانه تعبيه کنيد.

استفاده از رنگ هاي جذاب و گرم در اتاق پذيرايي
اتاق پذيرايي بايد داري رنگ هاي جذاب و گيرا باشد. رنگ قرمز استفاده شده در فضا به خوبي در کنار رنگ قهوه اي پارکت خودنمايي مي کند و اين فضا را تبديل به يک اتاق جذاب و دل نشين کرده است. براي داشتن يک اتاق پذيرايي منحصر به فرد بايد جرات استفاده از رنگ ها را داشته باشيد. انتخاب رنگ، مبلمان و وسائل تزئيني در دکوراسيون داخلي اتاق پذيرايي بسيار مهم است.

استفاده از فرش هايي با طرح و رنگ جالب در اتاق پذيرايي
وسايل تزئيني بسياري مي تواند به اتاق پذيرايي شما جلوه و زيبايي بخشد، اما هيچ کدام از آن ها نمي تواند به اندازه فرش تاثير گذار باشد. انتخاب فرش مناسب مي تواند دکوراسيون داخلي اتاق شما را رنگ و لعاب ببخشد. به عکس بالا نگاه کنيد تا متوجه شويد فرش ها چه قدرتي در ايجاد تغييرات جذاب در دکوراسيون داخلي منزل شما دارند و اين زيبايي مطمئنا مهمانان شما را هم تحت تاثير قرار مي دهد.

استفاده از کوسن هاي زيبا براي تغيير چهره اتاق پذيرايي
اگر نمي خواهيد براي تغيير چهره اتاق پذيرايي تان هزينه زيادي بکنيد، مي توانيد از کوسن ها استفاده کنيد. کوسن هاي کوچک، تغييرات بزرگ در دکوراسيون داخلي اتاق شما ايجاد مي کند. براي انتخاب رنگ کوسن ها حساسيت زيادي به خرج ندهيد، فقط سعي کنيد تا از رنگ هايي استفاده کنيد که نظير آن را در ديگر قسمت هاي خانه هم داشته باشيد.
دکوراسيون پذيرايي منزل, طراحي پذيرايي منزل و دکور آن
استفاده از ساده ترين نوع مبلمان و ميز بهترين راه حل براي شلوغ نشدن اتاق پذيرايي است.

اگر دوست نداريد که فضاي اتاق پذيرايي تان خيلي شلوغ باشد، بهترين کار طراحي مينيماليستي دکوراسيون داخلي اين فضا است. استفاده از ساده ترين نوع مبلمان و ميز بهترين راه حل براي شما است.

ايده هايي براي طراحي پذيرايي,طراحي اتاق پذيرايي منزل
با قرار دادن ميزهاي غذاخوري در گوشه پذيرايي مي توانند چشم گيرترين عنصر اتاق پذيرايي شما باشند.


استفاده از ميز غذاخوري در اتاق پذيرايي
ميز غذاخوري پر کاربرد در خانه هاي کوچک. ميز غذاخوري هم مي تواند به شما کمک کند تا حال و هواي اتاق پذيرايي تان دست خوش تغييرات دلنشين شود. اين ميزهاي غذاخوري مي توانند چشم گيرترين عنصر اتاق پذيرايي شما باشند، به علاوه اين که کارآيي اين ميزها هم بسيار بالا است و مي تواند در پذيرايي از مهمان ها کمک حال شما باشد و کار را براي شما راحت تر کند.

نورپردازي ها در خانه نبايد خسته کننده باشد و باعث اذيت شدن چشم شود.
نقش مهم نورپردازي ها در جذابيت اتاق پذيرايي
لوسترها و نورپردازي هاي جذاب مي توانند درخشش دکوراسيون داخلي منزل شما را بيشتر کنند. شما مي توانيد با استفاده از روش هاي مختلف نورپردازي در دکوراسيون داخلي ، اتاق پذيرايي خود را زيباتر جلوه دهيد. اما اين نورپردازي ها نبايد خسته کننده باشد و باعث اذيت شدن چشم شود.
گردآوري و تنظيم:گروه سبک زندگي پرشين پرشيا