بازسازی خانه قدیمی با طراحی و دکوراسیون امروزی

بازسازي خانه قديمي با دکوراسيون از مد افتاده به خودي خود موضوع بسيار جذابي است طوريکه تقريبا تمامي خانه دارها سعي مي کنند بعداز گذشت سال ها و شايد دهه ها از زندگي در خانه قديمي، دستي به سر و روي آن کشيده و براي شادي دل خودشان هم که شدن جاني تازه به دکوراسيون داخلي و حتي نماي ساختمان منزلشان بدهند. در اين مطلب مي خواهيم به بازسازي خانه اي ?? ساله بپردازيم که يک ويژگي منحصر بفرد يا شايد بهتر است بگويم يک چالش در خود دارد و آن وجود ديوارهاي انحنا دار و کروي شکل در خانه است. همانطور که مي دانيد اکثر خانه ها و آپارتمان هاي امروزي، معماري داخلي بسيار ساده اي دارند و خطوط صاف و مستقيم در طراحي داخلي شان در همه جا به چشم مي خورد اما خانه زير به واسطه قديمي بودنش از اين قاعده مستثني است.

طراحان داخلي هوشمند قصد داشتند اين خانه قديمي ?? ساله را با حفظ همان ديوارهاي نوستالژيک و انحني دارش به خانه اي مدرن و امروزي تبديل کنند. به همين خاطر ديوار منحني خانه به جزء مهمي از راهروي ورودي خانه تبديل شد تا در همان بدو ورود مهمانان، نظر همگان را به خود جلب نمايد.

همانطور که در عکس ها مشاهده مي کنيد راهروي بيرون قسمت ورودي خانه با چوب پوشيده شده و از طرفي با نورپردازي در سقف، سعي شده فضاي بسيار درخشان و نوراني در شب ايجاد شود البته درب مشکي رنگ در انتهاي راهرو نيز تضاد بسيار جالبي با ديوار و کف سفيد راهرو ايجاد کرده است. در قسمت داخلي، گرماي خانه فقط به ديوار منحني شکل ختم نمي شود بلکه در قسمت هاي مختلف خانه عناصري وجود دارند که دکوراسيون مينيماليستي خانه را به بهترين شکل ممکن خواستني و گرم نشان مي دهند. رنگ سفيد، رنگ غالب در اتاق نشيمن، آشپزخانه و اتاق غذاخوري است که تمامي اين اتاق ها از يک سمت به باغ يا همان حياط خلوت قرار گرفته در پشت خانه، متصل مي شوند.
منبع: اتاق