بررسی معماری داخلی منزل لوکس در کشور برزیل

برزيل يکي از کشورهاي پيشرو در زمينه معماري و طراحي است. اين کشور با وجود معمارهاي معروف و بنامي مانند اسکار نيمار و لوسيو کاستا يکي از بنيان گذاران اصلي سبک معماري مدرن بشمار مي آيد. معماري داخلي منزل بسيار شيکي که در اين قسمت قصد معرفي آنرا داريم توسط شاگردان همين استادان طراحي شده است و به همين دليل يک نمونه منحصر بفرد بشمار مي رود. اين خانه مدرن و بي نهايت زيبا در شهر لوندرينا کشور برزيل قرار گرفته و توسط تيم طراحي GUILHERME TORRES که پروژه هاي زيادي را در برزيل و سائوپائولو بر عهده داشته، ساخته شده است.

اما اين خانه با تمامي پروژه هاي قبلي آنها متفاوت است و بنوعي سرآمد آنها بحساب مي آيد. دليل منحصر بفردي اين بنا توجه زياد به جزئيات و شکل باز معماري داخلي اتاق هاي آن است. از اتاق نشمين بزرگ گرفته تا دکورهاي پرجزئيات و باشکوه در اتاق غذاخوري همگي خبر از شگفتي در هر گوشه از خانه مي دهند.
همه چيز در اين خانه، بافت مخصوص به خودش را دارد و با نور نرمي که از ميان پرده هاي سفيد فيلتر شده و داخل منزل را روشن مي کند، اتسمفري بسيار گرم و آرامش بخش در فضا بوجود مي آورد. هدف اصلي طراحي اين منزل ايجاد محيطي سرگرم کننده، آرامش بخش و الهام بخش براي مالکان و مهماناني که به خانه وارد مي شوند بوده است. پالت هاي رنگي استفاده شده در دکوراسيون منزل در تن هاي کاملا خنثي استفاده شده اند و سپس با دقت زيادي رنگ هاي قوي تر را به وسيله اسباب و اثاثيه منزل از قبيل مبلمان، قفسه ها، کفپوش ها و … به طراحي داخلي اضافه کرده اند.
منبع: اتاق