دکوراسیون داخلی تان را پاییزی کنید

يک تزيين پاييزي زيبا براي دکوراسيون داخلي
دو حلقه فلزي در دو سايز انتخاب کنيد. چوب هاي خشک را برداشته و با نخ هاي نامرئي دور اين حلقه ها بپيچانيد. براي زيبايي بيشتر حلقه داخلي را زرد رنگ کنيد. اين دو حلقه را بالاي شومينه تان آويزان کنيد. براي پاييزي کردن بيشتر از چند عدد کدو تنبل کوچک استفاده کنيد.

طاقچه اتاق تان را مانند يک باغ پاييزي، زيبا کنيد
براي تزيين طاقچه اتاق تان يک ظرف پر از کدوهاي کوچک را روي طاقچه بگذاريد. يک ريسمان به دو سر طاقچه تان نصب کرده و به آن برگ هاي پاييزي را آويزان کنيد. با نوارهاي چوبي يک آينه مانند خورشيد درست کرده و آن را به ديوار طاقچه تان آويزان کنيد.

کدو تنبل هاي پارچه اي به شما براي داشتن يک دکوراسيون پاييزي زيبا کمک مي کنند
با پارچه هاي مخمل رنگي کدوتنبل هاي زيبايي در سايزهاي مختلف درست کنيد. داخل آنها را با خرده پارچه و پنبه پر کنيد. از اين کدوتنبل هاي پارچه اي براي تزيين دکوراسيون تان استفاده کنيد. براي پنجره هاي تان هم از درکوب هايي که با ميوه هاي پاييزي درست کرده ايد استفاده کنيد.


با سيني قديمي تان آمدن پاييز را جشن بگيريد
سيني چوبي قديمي تان را برداشته و داخل آن را رنگ طلايي بزنيد. با حروف بزرگ مشکي روي آن کلمه پاييز Fall را نوشته و براي تزيين بالاي شومينه تان از آن استفاده کنيد.

برگريزان پاييز را به دکوراسيون داخلي تان اضافه کنيد
يک گلدان باريک انتخاب کرده و شاخه خشکي از درختان را برداريد. شاخه خشک را درون گلدان قرار دهيد. با کاغذهاي کرم رنگ شکل هاي مختلفي از برگ هاي پاييزي را بريده و به ديوار شومينه تان بچسبانيد. چسباندن برگ هاي کاغذي را تا جايي ادامه دهيد که برگ ها روي شاخه هاي گلدان هم چسبانده شوند.

يک کدو تنبل آهني درست کنيد
درب هاي فلزي شيشه هاي مربا و سس را دور نيندازيد. آنها را جدا کرده و يک کدو تنبل زيبا درست کنيد. مانند شکل بالا تمام اين درب ها را با تکه پارچه هاي به هم وصل کنيد. براي چوب کدو تنبل هم از چوب دارچين استفاده کنيد.

شومينه تان را پاييزي کنيد
يک تخته چوبي قديمي را انتخاب کنيد. با قلمو آن را رنگ سفيد بزنيد. حروف کلمه پاييز ( Fall ) را روي کاغذهاي سه گوش نوشته و به اين دو سر اين تخته چوبي آويزان کنيد.