دکوراسیون داخلی و خارجی رستوران شیک و مدرن

معماري داخلي - شما نمي توانيد رستوراني که غذاي بد سرو مي کند را به موفقيت برسانيد اما مشتريان هم نمي خواهند بهترين و خوشمزه ترين غذا را در محيطي نامناسب و خسته کننده ميل کنند. اينجاست که دکوراسيون داخلي و خارجي رستوران اهميت زيادي پيدا مي کند. شما مي توانيد از بين دکوراسيون هاي لوکس و روستيک هر کدام را که مي خواهيد براي رستورانتان طراحي کنيد اما نکته مهم اين است که در طراحي به نيازهاي مشتريان اهميت بيشتري بدهيد و آنها را در الويت اول قرار بدهيد.

اما هيچ چيز مانند رستوراني کوچک که برخلاف سبک معماري شهر بنا شده باشد نمي توانند نگاه ها را بخود جذب کند. در رستوراني موفق غذا، سرويس دهي و دکوراسيون همگي در کنار هم باعث ايجاد تجربه ايي خوب براي مشتريان خواهد شد. مثلا اگر رستوران دکوراسيوني لوکس و نورپردازي رومانتيک داشته باشد اما از طرح و نقش هاي اسپرت بروي ديوار استفاده شود مشتريان متوجه نمي شودند که آيا در رستوراني لوکس هستند يا اسپرت. رستوران زير يکي از بهترين نمونه ها در طراحي دکوراسيون رستوران هاي کوچک در شهرهاي بزرگ است.

رستوران پونچو شماره هشت يک رستوران مکزيکي است که بخاطر سرو کردن غذايي محلي تهيه شده از گوشت گاو و نان ذرت مکزيکي ملقب به بوريتوس “Burritos” مشهور شده است. اين رستوران در خياباني شلوغ در لندن قرار دارد و توسط استوديو طراحي Something from Us شده است.

نام رستوران با الگويي از نوشته هاي جفتي و درشت به رنگ زرد و نقره ايي ساخته شده است. اين رستوران که فقط بوريتوس سرو مي کند طوري طراحي شده است که بگونه ايي لندني ها را به مصرف غذايي سالم دعوت کند. استفاده از رنگ هاي شاداب در کفپوش در کنار نياز به تعميرات و مراقبت بسيار کم و راحت اين موضوع را مشخص مي کند که اين رستوران تا سال هاي سال تازگي خود را حفظ خواهد کرد. محل آماده سازي و ميل کردن غذا به رنگ هاي سفيد در آمده اند تا کنتراست و تضاد مورد نياز مکان را بوجود بياورند. استفاده از خطوط ساده و لبه هاي صاف نشانه سادگي و در عين حال کلاسيک طراحي داخلي رستوران است که حتي مي تواند در طراحي فضاي خانه و ادارجات مورد استفاده قرار بگيرد.
منبع: اتاق