راه هایی برای فروش لباسی که طراحی کرده ایم

 

۱٫ یک پورتفولیو بسازید

 

 

درباره اهمیت پورتفلیو و نکاتی که باید در ساخت آن مدنظر قرار دهید، قبلا بسیار سخن گفته‌ایم و نکات زیادی را عنوان کرده‌ایم. ساخت یک پورتفلولیوی خوب اولین گام برای موفقیت در فروش محصول است.

 

عکس خوب بگیرید.

 از گرفتن عکس‌های سرسری برای قرار دادن در پورتفولیو خود داری کنید.

اگر امکانش را دارید از یک مدل یا کسی که با این حرفه  و طراحی لباس آشناست راهنمایی و کمک بگیرید؛ هم برای پوشیدن لباس و هم برای عکاسی

 

۲. کمی تحقیق کنید

 

 

آیا فروشگاه‌های مستقلی برای فروش لباس که محصولاتی شبیه آنچه شما دوخته‌اید داشته باشند، می‌شناسید؟

 آیا وبسایتی دیده‌اید که لباس‌هایی شبیه آن را بفروشند؟ سعی کنید طراح‌هایی را پیدا کنید که کارشان شبیه کار شماست و استراتژی و تاکتیک فروش آنها را یاد بگیرید.

 

۳. از منابع آنلاین استفاده کنید

 

 

برخی وبسایت‌ها آنچه شما طراحی کرده‌اید را اگر مورد توجه خودشان یا کاربرهایشان قرار بگیرد، برای شما می‌دوزند. از این وبسایت‌ها باید زمانی استفاده کنید که یک ایده و طرح عالی دارید اما نمی‌توانید یا نمی‌خواهید خودتان آن را بدوزید.


۴. یک فروش لباس طراحی کنید

 

 

اگر می‌خواهید بطور مستقل کار کنید و خودتان آنچه طراحی کرده‌اید و دوخته‌اید را به فروش برسانید، لازم است یک وبسایت فروش لباس راه‌اندازی کنید. این روزها همه به خوبی می‌دانند که یک وبسایت را چطور طراحی کنند، اما اگر آشنایی ندارید، وبسایت‌های زیادی برای این منظور وجود دارند که می‌توانید از آنها بهره بگیرید.

 

۵. برند شخصی خود را داشته باشید

 


در دنیای پر از ارتباطات امروز ما کلمات بیشتری نسبت به قبل رد و بدل می‌کنیم و زیاد بودن کانال‌های ارتباطی به این معنی است که ابزارهای ارتباطی ما با سیلی از اطلاعات مواجه هستند. اما برای برندها این کلمات چیزی فراتر از وسیله‌ای برای انتقال پیام است.

 به توجه به اینکه کاربران و مصرف‌کنندگان روز به روز بیشتر از یکدیگر راهنمایی و تایید می‌گیرند و برای انتخاب یک برند بیشتر از قبل به مقالات و وبلاگ‌ها مراجعه می‌کنند، لازم است برندها ارتباط خود را با مشتری‌ها بیشتر کنند، در دسترس‌تر و دارای شخصیتی منحصر به فرد و مشخص باشند.