شاهکار معماری داخلی در آپارتمانی بسیار شیک

در اين مطلب مي خواهيم به معرفي يکي از زيباترين خانه هاي موجود در طراحي داخلي بپردازيم. به همين دليل لقب شاهکار معماري داخلي را براي عنوان اين مطلب انتخاب کردم زيرا بنظر بنده اين طراحي داخلي مانند يک ستاره درخشان در بين تمامي مدل هاي موجود در اقصي نقاط جهان است. اميدوارم با خواندن اين مطلب در پايان شما هم با من در اين زمينه هم عقيده باشيد.

اين خانه مدرن که به تازگي اجرايي شده است کار گروهي از معماران خلاق و شناخته شده جهان در شرکت پلاسترلينا لهستان واقع در شهر کراکف است. نماي داخلي خانه عمدتا از سطوح لطيف به رنگ سفيد و پنل هاي مشکي مات تشکيل شده اما در گوشه و کنار خانه رنگ هاي متضاد مانند رنگ چوب و تن هاي درخشان و بسيار زيباي فيروزه اي نيز ديده مي شود. مبلمان خانه به دليل دارا بودن ماهيتي خنثي و ساده وقار خاصي از خود در دکوراسيون خانه نشان مي دهند. اگر شما هم بدنبال دکوراسيوني ساده اما هيجان انگيز و بسيار جذاب در منزل خود مي گرديد نمونه زير بهترين منبع براي ايده گيري است.
اتاق نشيمن در خانه بخاطر استفاده از اکسسوري هاي مختلف و همچنين حضور رنگ هاي متنوع سريعا توجهات را بخود جلب مي کند. لوازمي مانند صندلي هاي پفي جالب و ميز جلو مبلي مدولار در متنوع کردن اين فضا نقش بسزايي دارند. اتاق نشيمن پلاني باز و آزاد دارد اما به روشي کاربردي توسط پارتيشني متحرک از اتاق پشتي اش که همان اتاق کار و مطالعه است جدا شده.
منبع: اتاق