طراحی داخلی مدرن

خانه ايي که در اين قسمت به بررسي آن مي پردازيم در سال ???? کامل شد و به نمونه ايي نفس گير و زيبا در معماري نوينگرا تبديل شد. نام اين مکان “خانه احيا شده” يا “Redux House” است و توسط شرکت معماري Studio mk27 در سائوپائولو و هيئت طراحي به سرپرستي Marcio Kogan از ابتدا تا پايان طراحي و ساخته شد. پروژه تمام شده مانند يک کتاب آموزشي درباره خطوط ساده، کامل و مدرن در طراحي است از پنجره هاي فريبنده گرفته تا ديوارهاي بتني خانه همگي با جزئيات کامل طراحي شده اند. اما هنگامي که به داخل خانه قدم مي گذاريد باز هم بيشتر شگفت زده خواهيد شد. (طراحي داخلي مدرن)

مانند ديگر پروژه ها تيم معماري داخلي بايد طراحي خود را از تمرکز بروي محيط طبيعي و دشت سرسبز اطراف خانه شروع ميکرد. آنها تصميم گرفتند خانه را در بلندترين نقطه منطقه بسازند تا به مالکان خانه منظره ايي تماشايي و کامل از غروب خورشيد در دشت سرسبز Quinta da Baroneza برزيل را هديه بدهند.
اما بيشترين چيزي که در نماي خارج اين طراحي داخلي مدرن جلب توجه مي کند سقف و کف دوتکه ساختمان هستند که مانند ساندويچي پنل هاي شيشه ايي را در برگرفته اند. اين قطعه هاي بتني حس بزرگ و مدرن بودن يک محيط را به نهايت خود مي رساند. پنل کف خانه حدود ?? سانتي متر از کف زمين فاصله دارد تا حس شناور بودن خانه را به بيننده و مالکان منتقل کند. از طراحي داخل خانه تا استخر خارج و پنل هاي چوبي تا شده در نماي خارج خانه طوري طراحي شده اند که همگي جزئي از طبيعت باشند و با نگاه کردن به آنها متوجه حضور و زندگي دربين آسمان، دشت و زمين سرسبز بشوند. پنل هاي چوبي بعنوان پرده هم عمل مي کنند تا قسمت هاي خصوصي خانه مانند اتاق خواب را پوشش دهند و از نفوذ نور زياد به داخل آنها جلوگيري کند.
منبع: اتاق