طراحی داخلی ویلا با دکوراسیونی لوکس

طراحی داخلی ویلا همیشه یکی از جذاب ترین مباحث در معماری بوده چرا که زمینه برای ایجاد ایده های نو و طرح های خلاقانه در آن فراهم است طوریکه بیشتر ویلاهای طراحی شده در سراسر دنیا جزء هنری ترین، پیشرفته ترین و خلاقانه ترین مدل ها در معماری داخلی بحساب می آیند. صحبت از هنر شد، همانطور که می دانید یک اثر هنری، علاوه بر اینکه بسیار گویاست، حقایقی را هم به صورت پنهان در خود دارد. هنر بازتاب کننده شخصیت مالکش است و به آرزوها و رویاهای بی صدای آنها صوت می دهد. به همین خاطر یک اثر هنری می تواند بعنوان نقطه مرکزی در دکوراسیون خانه لحاظ شود و باقی عناصر با توجه به محوریت آن چیده شوند. خرید تابلو نقاشی

خانه هایی ویلایی لوکسی که در این مطلب با آنها آشنا خواهیم شد از طرح ها هنری به شیوه ای هوشمندانه استفاده کرده اند تا علاوه بر نشان دادن زیبایی خود عناصر، اندکی هم از شخصیت خودشان در دکوراسیون وارد کرده باشند. بعضی خانه ها با تابلوهای هنری نقاشی شده یا عکس گرفته شده شخصیت مالک خود را بروز می دهند و بعضی خانه ها هم با استفاده از مجسمه و اشیاء این ارتباط را با بیننده برقرار می کنند.
برای مثال در عکس زیر مشاهده می کنید که طراح در دکوراسیون داخلی این ویلا چیدمانی ساده و بدور از هیاهو را در پیش گرفته است. حتی آثار هنری دکوراسیون از قبیل شومینه و تابلو چند تکه قرار گرفته بروی دیوار اتاق نشیمن نیز طرحی کاملا ساده اما متفکرانه دارند. تابلو چند تکه نور پس زمینه ای دارد که نگاه ها را به سمت خود جذب می کند و کاملا با دکوراسیون ساده اتاق هماهنگ است.
منبع: اتاق