طراحی غرفه های نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی وسایلی است که به علت موقتی بودن نمایشگاه ها شرکت ها همیشه اجاره را به خرید آن ترجیح می دهند.در این پست و پست های آینده قصد داریم تا اطلاعی مفیدی در زمینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی به مخاطبین خود ارائه دهیم.
طراحی غرفه های نمایشگاهی
غرفه ی نمایشگاهی دفتر کار و محل نمایشی است که شما می توانید در طول نمایشگاهی که در آن شرکت می کنید از آن استفاده کنید. مشتری های شما، رقیب های شما و همکاران شما می توانند از غرفه ی شما در طول نمایشگاه دیدن کنند. بنابراین هرچه غرفه ی شما که نشان دهنده ی شما و شرکتتان است بهتر باشد، نتیجه ی بهتری از نمایشگاه کسب می کنید.
برای انتخاب غرفه ای برای نمایشگاه انتخاب مناسب ترین غرفه که نماینده ی کار های شماست مهم ترین انتخاب است.
داشتن اطلاعات راجع به تجهیزات نمایشگاهی به شما کمک می کند تا کارتان را به بهترین نحوه ارائه دهید.
باید بدانید که تجهیزات نمایشگاهی از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند و دانستن کارکرد هر قسمت به شما کمک می کند تا بخش ها و قطعه هایی را که واقعا نیاز دارید را اجاره کنید و از آن ها درست استفاده کنید.
هر چقدر در اجاره تجهیزات نمایشگاهی دقت بیشتری کنید بهتر متوجه ی نیازهایتان می شوید.
17685137f8c7f325c4a4c398a33e6a6b
غرفه های نمایشگاهی چگونه ساخته می شوند؟
تجهیزات و غرفه های مودیولار آن هایی هستند که توسط شرکت هایی که غرفه ها را نصب می کنند در سایز ها ی مختلف تولید می شوند. قطعات این غرفه ها مانند لگو به هم متصل می شوند و می توان دوباره آن ها را در انتهای نمایشگاه از یکدیگر جدا کرد و برای نمایشگاه دیگری در آینده از آن ها استفاده کرد.
قطعات غرفه های نمایشگاهی
نوع این قطعات به نوع غرفه ها، طراحی آن ها و اجزای مورد استفاده در آن ها بستگی دارد. با این وجود به یاد داشته باشید که ممکن است قطعات متفاوت برای یک طراحی خاص وجود داشته باشد. این تفاوت به کیفیت این قطعات بستگی دارد. بنابراین در زمان اجاره تجهیزات نمایشگاهی به این نکته توجه کنید.
انواع غرفه های نمایشگاهی
معمولا غرفه های نمایشگاهی دو نوع اصلی دارند:
۱)غرفه های نمایشگاهی وودن(wooden)
۲)غرفه های نمایشگاهی مدولار(modular) 

منبع: www.ghurfe.ir