طراحی غرفه های نمایشگاهی

اجاره تجهيزات نمايشگاهي وسايلي است که به علت موقتي بودن نمايشگاه ها شرکت ها هميشه اجاره را به خريد آن ترجيح مي دهند.در اين پست و پست هاي آينده قصد داريم تا اطلاعي مفيدي در زمينه اجاره تجهيزات نمايشگاهي و غرفه سازي به مخاطبين خود ارائه دهيم.
طراحي غرفه هاي نمايشگاهي
غرفه ي نمايشگاهي دفتر کار و محل نمايشي است که شما مي توانيد در طول نمايشگاهي که در آن شرکت مي کنيد از آن استفاده کنيد. مشتري هاي شما، رقيب هاي شما و همکاران شما مي توانند از غرفه ي شما در طول نمايشگاه ديدن کنند. بنابراين هرچه غرفه ي شما که نشان دهنده ي شما و شرکتتان است بهتر باشد، نتيجه ي بهتري از نمايشگاه کسب مي کنيد.
براي انتخاب غرفه اي براي نمايشگاه انتخاب مناسب ترين غرفه که نماينده ي کار هاي شماست مهم ترين انتخاب است.
داشتن اطلاعات راجع به تجهيزات نمايشگاهي به شما کمک مي کند تا کارتان را به بهترين نحوه ارائه دهيد.
بايد بدانيد که تجهيزات نمايشگاهي از قسمت هاي مختلفي تشکيل شده اند و دانستن کارکرد هر قسمت به شما کمک مي کند تا بخش ها و قطعه هايي را که واقعا نياز داريد را اجاره کنيد و از آن ها درست استفاده کنيد.
هر چقدر در اجاره تجهيزات نمايشگاهي دقت بيشتري کنيد بهتر متوجه ي نيازهايتان مي شويد.
17685137f8c7f325c4a4c398a33e6a6b
غرفه هاي نمايشگاهي چگونه ساخته مي شوند؟
تجهيزات و غرفه هاي موديولار آن هايي هستند که توسط شرکت هايي که غرفه ها را نصب مي کنند در سايز ها ي مختلف توليد مي شوند. قطعات اين غرفه ها مانند لگو به هم متصل مي شوند و مي توان دوباره آن ها را در انتهاي نمايشگاه از يکديگر جدا کرد و براي نمايشگاه ديگري در آينده از آن ها استفاده کرد.
قطعات غرفه هاي نمايشگاهي
نوع اين قطعات به نوع غرفه ها، طراحي آن ها و اجزاي مورد استفاده در آن ها بستگي دارد. با اين وجود به ياد داشته باشيد که ممکن است قطعات متفاوت براي يک طراحي خاص وجود داشته باشد. اين تفاوت به کيفيت اين قطعات بستگي دارد. بنابراين در زمان اجاره تجهيزات نمايشگاهي به اين نکته توجه کنيد.
انواع غرفه هاي نمايشگاهي
معمولا غرفه هاي نمايشگاهي دو نوع اصلي دارند:
?)غرفه هاي نمايشگاهي وودن(wooden)
?)غرفه هاي نمايشگاهي مدولار(modular) 

منبع: www.ghurfe.ir

 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی