فناوری شلف باکس Shelfbucks

تحقيقات حکايت از آن دارند که امروزه اغلب مشتريان قبل از خريد هر کالايي، ترجيح ميدهند ابتدا در مورد آن بصورت آنلاين اطلاعاتي کسب کنند و با کالاهاي مشابه مقايسه اش کنند و بعد به فروشگاه مراجعه و آن راخريداري کنند.
فناوري شلف باکس، به شما اين امکان را ميدهد که در همان فضاي فروشگاه، تحقيقات آنلاين خود را با سهولت بيشتري انجام دهيد. تصويري که مشاهده ميکنيد، نمونه ي آزمايشي نصب شده در قسمت فروش بازي هاي رايانه اي در فروشگاهي در تگزاس است. مشترياني که اپليکيشن Gamestop را داشته باشند ميتوانند تلفن همراه هوشمند خود را در مقابل چراغ حسگر نصب شده روي قفسه نگه دارند و به فهرست اطلاعات همه ي کالاها (بازي ها)ي ارائه شده در آن قفسه دسترسي پيدا کنند. همانطور که بر روي صفحه ي حسگر نصب شده روي قفسه بندي مشاهده ميکنيد، مشترياني که با استفاده از اين فناوري محصول را بررسي و خريداري کنند، از تخفيف ويژه نيز برخوردار خواهند شد.
با اينکه بسياري از فروشگاه ها از حسگرهاي پاسخگو به تلفن هاي هوشمند مشتريان براي ارائه ي کوپن ها و بن هاي تخفيف استفاده ميکنند، اما به عقيده ي شرکت ارائه دهنده ي فناوري Gamestop معتقد است که اين کار چيزي شبيه به ارسال هرزنامه Spam به نشاني ايميل مشتريان است. بنابراين رويکرد Shelfbucks در اين زمينه اين است که مشتري را تشويق کند تا خودش فعالانه در بهبود سيستم اطلاع رساني در رابطه با محصولات مشارکت کند و به ميل خودشان به کوپن ها و بن هاي تخفيف دسترسي پيدا کنند، بجاي اينکه سيستم اين اطلاعات و بن ها را به تلفن همراه آنها تحميل کند، که اين ساختار متفاوت ميتواند براي آن کساني که تلفن همراه و حريم خصوصيِ آن دغدغه شان است جذاب باشد.
منبع: مونوشلف 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی