قرمز، نارنجی، قهوه ای در دکوراسیون پاییزی

طراحي دکوراسيون داخلي: آمدن پاييز همه را به شور و هيجان مي اندازد، رنگ هاي گرم قرمز و نارنجي و قهوه اي همه جا را پر مي کنند و زيباترين صحنه ها را به وجود مي آورند جوري که انسان اصلا دلش نمي خواهد اين صحنه ها حتي براي لحظه اي از جلوي چشمانش دور شود، به همين خاطر هم ما در چيدانه تصميم گرفتيم تا به شما بگوييم که چگونه مي توانيد اين صحنه ها و رنگ ها را در خانه خود هم داشته باشيد، اين مطلب را از دست ندهيد چرا که در انتهاي اين مطلب مي خواهيم به دکوراسيون هايي با رنگ هاي گرم پاييزي برسيم.
پرده ها و کوسن ها دريچه اي براي تماشاي زيبايي رنگ قرمز هستند. خيلي راحت مي توانيد با تغيير رنگ آن ها صحنه اي پاييزي در دکوراسيون داخلي خانه تان بياوريد و خانه را به وسيله رنگ قرمز گرما ببخشيد.
نارنجي رنگي بازيگوش و پر هيجان است و اگر هوشمندانه در فضاي داخلي خانه استفاده شود به زيبايي حال و هواي خانه را عوض مي کند. رنگ نارنجي را مي توانيد در صندلي هاي اپن اشپزخانه يا حتي براي پتوهايي رو مبلي گرم و نرمتان استفاده کنيد، تصميم با شما است.
رنگ نارنجي براي اتاق خواب هم بسيار کارآمد است. يک روتختي با ترکيب رنگ نارنجي و سفيد که با دراور قهوه اي ترکيب شده است بهترين اتفاقي است که مي تواند در اتاق خواب شما رخ دهد. يادتان باشد که رنگ هاي پاييز حسابي شما را گرم نگه مي دارند.
سعي کنيد حتي با تغييرات کوچکي مانند عوض کردن روکش کوسن ها و يا حتي اضافه کردن يک تکه پارچه با رنگ هاي قرمز و نارنجي و قهوه اي به رو تختي تان باعث تغيير چهره اتاق خواب تان شويد. گاهي وقت ها حضور يک پاتختي قهوه اي يا قرمز تيره هم اين تغيير را به وجود مي آورد، به عکس بالا نگاه کنيد.
در تغييرات پاييزي ديوارها را فراموش نکنيد آن ها مي تواند حسابي کمک حال شما باشند، يک رنگ قهوه اي کمي براق بر بدنه ديوارها و کتابخانه هاي چوبي با رنگ قهوه اي روشن، مبل راحتي با رنگ شکلاتي، مگر مي شود ازاين همه جذابيت به راحتي دل کند و عبور کرد؟
اگر احساس مي کنيد با رنگ قهوه اي فضاي يکنواخت داريد که در طول زمان مي تواند شما را خسته کند، چاره آن حضور رنگ پر انرژي قرمز است. عکس بالا را نگاه کنيد و ببينيد که چگونه ديوار قرمز رنگ با آن تابلو هاي زيباي هنري يکنواختي مبل هاي چرم، کفپوش فضاي داخلي و کوسن هايي را که همگي از طيف قهوه اي هستند را خنثي کرده است.
در فضايي که در عکس بالا مي بينيد حضور رنگ نارنجي و قرمز کمي غير منتظره به نظر مي رسد. اما همين رنگ ها هستند که حس خنکي فضاي غذا خوري را گرفته و به آن گرما و حرارت بخشيده اند.
اگر آنقدر خوشبخت هستيد که در اتاق خواب مستر خود يک نشيمن دنج براي گفتگوهاي دونفره تان داريد قطعا طيف رنگ هاي قرمز و نارنجي و قهوه اي براي آن فضا بهترين است. کافي است به عکس بالا نگاه کنيد تا متوجه جذابت آن شويد، در هر صورت اين فقط يک ايده است و شما اجباري براي استفاده از آن نداريد.
آيا براي يک تغيير اساسي آماده هستيد؟ البته اين تغيير به کمي شجاعت نياز دارد. کل ديوارهاي خانه را به رنگ قهوه اي تيره در بياوريد و مبلمان ها را هم به رنگ سفيد تغيير دهيد تا در آخر خانه اي به جذابيت آن چه که در عکس بالا مي بينيد داشته باشيد. در اين خانه تضادهاي دلنشين زيبايي به چشم مي خورد که شايد ارزش امتحان کردن داشته باشند.
شما حتي مي توانيد پاييز را به آشپزخانه تان هم بياوريد. فقط کافي است که براي آشپزخانه تان کابينت هايي با رنگ نارنجي تهيه کنيد حتي اپن آشپزخانه هم مي تواند نارنجي باشد با صندلي هايي شيشه اي و يا استيل که رنگ خاص ديگري را به فضا اضافه نکنند.
اگر شما هم فضايي را مي شناسيد،که پر از نشانه هاي شخصي شماست، تورهاي چيدانه مشتاق است از شما و محل زندگي دوست داشتني تان عکاسي کند و آن را به مخاطبان چيدانه نشان دهد. اگر علاقه داريد که عکس هاي خلاقانه بيشتري از خانه هاي ايراني براي ايده گرفتن ببينيد خانه يا محل کار خود را با ما به اشتراک بگذاريد!

منبع : houzz |مترجم : شميم آقازاده| تحريريه چيدانه