موقعیت مناسب غرفه ها

يکي از نکات مهمي که قبل از شرکت در يک نمايشگاه بايد به آن توجه کرد موقعيت فيزيکي غرفه در سالن يا محوطه محل برگزاري نمايشگاه ميباشد. اجاره تجهيزات نمايشگاهي

بعد از سالها فعاليت در زمينه غرفه سازي نمايشگاهي و افتخار همکاري با بسياري از شرکتها، گاهاً ديده ميشود برخي از شرکت کنندگان بعد از ارائه متراژ غرفه درخواستي خود به مجري يا برگزار کننده نمايشگاه و دريافت پلان غرفه بدون رويت کردن موقعيت دقيق غرفه در سالن نمايشگاه، اقدام به عقد قرارداد جهت اجاره غرفه با مجري نمايشگاه مي نمايند. حال مشکل زماني خود را نشان ميدهد که شرکت غرفه ساز شما بعد از مشاهده پلان غرفه به شما ميگويد داخل غرفه شما ستون يا سازه مزاحم وجود دارد. به همين خاطر براي جلوگيري از چنين اشتباهاتي قبل از عقد قرارداد با مجري نمايشگاه به نکات زير توجه نماييد:

1- به هرگونه شکل هندسي درون پلان فضاي غرفه دقت نماييد حتي يک نقطه ممکن است نشان دهنده يک ستون 40x40 در فضاي غرفه شما باشد.
2- موقعيت غرفه خود را در سالن نمايشگاه حتما از روي پلان و نقشه نمايشگاه بررسي کنيد و به جانمايي آن نسبت به درب هاي ورود و خروج و تردد بازديد کننده دقت کنيد.
3- حتي الامکان سعي کنيد موقعيت سالني که غرفه شما در آن قرار دارد را از لحاظ دسترسي بازديد کنندگان بررسي کنيد.
4- اگر ستون يا سازه مزاحمي در داخل غرفه شما قرار دارد حتما ابعاد آن را از کارشناسان نمايشگاه بپرسيد. به عنوان مثال در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي تهران ابعاد ستونها تقريبا 90x90 ميباشد ولي در پلان غرفه هاي ارائه شده چيز ديگري ديده ميشود.
5- جهت سفارش غرفه سازي حتما يک نسخه از پلان غرفه را به غرفه ساز خود ارائه دهيد.