نکاتی برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی

پیش از اجاره ی تجهیزات نمایشگاهی شما باید دقیقا تصمیم بگیرید چه می خواهید. شما باید بتوانید غرفه ی خود را به طور دقیق مجسم کنید.
باید توجه داشته باشید غرفه ای که اجاره می کنید کارآمد باشد و برایتان سود داشته باشد و با هدف نمایشگاه در تناسب باشد
قبل از اجاره تمام چیز هایی که نیاز دارید را مشخص کنید. برای مثال به برق رسانی به غرفه فکر کنید، طراحی های گرافیکی را در نظر بگیرید و محل غرفه را مشخص کنید.
بعد از این که تمام اجزای مورد نیازتان را برای شرکت سازنده ی غرفه توضیح دادید. تمام کاری که باید بکنید این است که به طور مناسب از مشتری هایتان استقبال کنید و با توجه به هدفتان از تشکیل نمایشگاه بهترین تاثیر را روی مشتریان بگذارید.
برق رسانی به غرفه های نمایشگاهی
بهتر است تمام سیستم برق رسانی که به آن احتیاج دارید را اندازه گیری کنید و با شرکت سازنده ی غرفه در میان بگذارید. در غرفه ها باید مانند یک اتاق کامل از قبل طراحی اجزای برقی و نحوه ی سیم کشی انجام شود تا در طول نمایشگاه با مشکل خاصی مواجه نشوید.
اگر قصد دارید درون غرفه ی خود قسمتی را به عنوان انبار قرار دهید لازم است یک پریز در آن جا وجود داشته باشد. پریز هایی نیز در قسمت خوش آمدگویی و قسمتی برای اتصال کامپیوترتان قرار دهید.اگر در مکان هایی که نیاز دارید پریز وجود ندارد می توانید از پریز های سیار استفاده کنید البته این کار باعث می شود محیط غرفه شلوغ به نظر برسد زیرا سیم های پریز سیار وسط غرفه قابل دیدن هستند.
نور غرفه ها نباید خیلی زیاد یا خیلی کم باشد. نور خیلی زیاد باعث گرم شدن غرفه می شود همچنین بازدیدکنندگان را اذیت می کند. نورپردازی باید کارآمد و با رنگ مناسب باشد.
اجاره تجهیزات نمایشگاهی شامل چه وسایلی می باشد
در پایین لیستی از چیز هایی که باید در غرفه شما وجود داشته باشند را قرار می دهیم. با این وجود این لیست خیلی کلی است و ممکن است با توجه به نیاز های خاص شرکتتان و موضوع نمایشگاه نیاز به چیزهای دیگری داشته باشید.
محل ثبتی که اطلاعات مراجعه کننده و جزئیات مراجعه در آن ثبت می شود.
بروشور ها و کاتالوگ هایی در رابطه با محصولات شرکتتان
یخچال کوچک
کتری
آویز ها
غذاهایی برای خوش آمدگویی
چای، قهوه، نوشیدنی های سرد و شکر
بشقاب
مبلمان اداری
میز و صندلی
تلویزیون ال سی دی
آب سرد کن
ویترین
سیستم گرمایشی
پنکه
جا لباسی
سماور
بیزینس کارت ها
شارژر تلفن
منبع: www.ghurfe.ir