نکاتی برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی

پيش از اجاره ي تجهيزات نمايشگاهي شما بايد دقيقا تصميم بگيريد چه مي خواهيد. شما بايد بتوانيد غرفه ي خود را به طور دقيق مجسم کنيد.
بايد توجه داشته باشيد غرفه اي که اجاره مي کنيد کارآمد باشد و برايتان سود داشته باشد و با هدف نمايشگاه در تناسب باشد
قبل از اجاره تمام چيز هايي که نياز داريد را مشخص کنيد. براي مثال به برق رساني به غرفه فکر کنيد، طراحي هاي گرافيکي را در نظر بگيريد و محل غرفه را مشخص کنيد.
بعد از اين که تمام اجزاي مورد نيازتان را براي شرکت سازنده ي غرفه توضيح داديد. تمام کاري که بايد بکنيد اين است که به طور مناسب از مشتري هايتان استقبال کنيد و با توجه به هدفتان از تشکيل نمايشگاه بهترين تاثير را روي مشتريان بگذاريد.
برق رساني به غرفه هاي نمايشگاهي
بهتر است تمام سيستم برق رساني که به آن احتياج داريد را اندازه گيري کنيد و با شرکت سازنده ي غرفه در ميان بگذاريد. در غرفه ها بايد مانند يک اتاق کامل از قبل طراحي اجزاي برقي و نحوه ي سيم کشي انجام شود تا در طول نمايشگاه با مشکل خاصي مواجه نشويد.
اگر قصد داريد درون غرفه ي خود قسمتي را به عنوان انبار قرار دهيد لازم است يک پريز در آن جا وجود داشته باشد. پريز هايي نيز در قسمت خوش آمدگويي و قسمتي براي اتصال کامپيوترتان قرار دهيد.اگر در مکان هايي که نياز داريد پريز وجود ندارد مي توانيد از پريز هاي سيار استفاده کنيد البته اين کار باعث مي شود محيط غرفه شلوغ به نظر برسد زيرا سيم هاي پريز سيار وسط غرفه قابل ديدن هستند.
نور غرفه ها نبايد خيلي زياد يا خيلي کم باشد. نور خيلي زياد باعث گرم شدن غرفه مي شود همچنين بازديدکنندگان را اذيت مي کند. نورپردازي بايد کارآمد و با رنگ مناسب باشد.
اجاره تجهيزات نمايشگاهي شامل چه وسايلي مي باشد
در پايين ليستي از چيز هايي که بايد در غرفه شما وجود داشته باشند را قرار مي دهيم. با اين وجود اين ليست خيلي کلي است و ممکن است با توجه به نياز هاي خاص شرکتتان و موضوع نمايشگاه نياز به چيزهاي ديگري داشته باشيد.
محل ثبتي که اطلاعات مراجعه کننده و جزئيات مراجعه در آن ثبت مي شود.
بروشور ها و کاتالوگ هايي در رابطه با محصولات شرکتتان
يخچال کوچک
کتري
آويز ها
غذاهايي براي خوش آمدگويي
چاي، قهوه، نوشيدني هاي سرد و شکر
بشقاب
مبلمان اداري
ميز و صندلي
تلويزيون ال سي دي
آب سرد کن
ويترين
سيستم گرمايشي
پنکه
جا لباسي
سماور
بيزينس کارت ها
شارژر تلفن
منبع: www.ghurfe.ir