چراغ و لامپ زیبا و شگفت انگیز برای دکوراسیون

معماري داخلي - در اين مطلب به معرفي نمونه هايي زيبا از مدل چراغ و لامپ زيبا براي تزيين دکوراسيون داخلي خانه مي پردازيم که با طراحي خلاقانه خود به راحتي مي توانند تمامي نگاه هاي افراد مختلف را به سمت خود جلب کنند و به عنصري يگانه در دکوراسيون محيط تبديل شوند.

همانطور که مي دانيد و در مطالب پيشين هم خوانده ايد، نورپردازي مناسب در خانه هميشه يکي از مهم ترين اصول طراحي داخلي است. نورپردازيي در دکوراسيون داخلي خانه تاثير شگرفي بر زيبايي و چشم گيري آن مي گذارد، براي مثال رنگ هاي موجود در خانه مانند رنگ ديوارها، براي ايجاد کردن حس و حالي که مد نظر شما است تا حد بسيار زيادي به نوع نورپردازي و روشنايي در خانه شما بستگي دارند. به همين خاطر بسياري از طراحان داخلي سعي مي کنند در طراحي سيستم نورپردازي و روشنايي منازل، اندکي پارا فراتر بگذارند و با ايجاد مدل هايي خلاقانه و منحصر بفرد، چيزي بيشتر از يک سيستم روشنايي ملايم و لطيف که بعضا توسط لوسترها همراهي مي شوند، ارائه کنند.

لامپ ها و چراغ هايي که در اين مطلب مشاهده خواهيد کرد چيزي خيلي بيشتر از يک لامپ با کارايي مفيد هستند. اين لامپ ها علاوه بر کارايي بيشتري که نسبت به لامپ هاي معمولي دارند، ويژگي هاي مهمي مانند خلاقيت، هنر و حتي در مواردي شوخ طبعي را با خود به هر اتاقي که در آن قرار مي گيرند مي آورند. چنين لامپ هايي کاملا مي توانند خلأ يک اثر هنري در دکوراسيون داخلي خانه را پر کنند و خود تبديل به يک اثر هنري ارزشمند و بديع شوند. حتي در بعضي مدل ها شاهد طراحي لامپ هايي هستيم که با بهره گيري از معماري اسلامي در طراحي توانسته اند محيطي با فضايي کاملا معنوي با استفاده از اعجاز نور و سايه بوجود بياورند. در شکل هاي زير نمونه هايي زيبا از لامپ و چراغ سقفي و روميزي را مشاهده خواهيد کرد.
منبع: اتاق